Roermond Open uitslag

Roermond Open 2020

Persoonlijk

Luchtgeweer staand Dames Hoofdklasse

* 1 Pluijmers, Roxanne SV Doeltreffers – Landgraaf 102,8 100,6 101,0 103,9     102,4 103,3 41 614,0
* 2 Lancaster, M. SSV De Linge – Zetten 102,1 102,0 99,6 101,9 101,3 102,0 31 608,9
* 3 Aerts, Mylene Brabant Schietsport – Heeswijk Dinther 86,5 88,3 94,6 83,9  95,3 85,2 11 533,8
4 van Dinteren, Ine SV De Korrel – Venhorst 91,7 82,9 86,2 88,8 85,9 85,0 4 520,5

Luchtgeweer staand Heren A-klasse

* 1 Duynhoven van, Martien SV De Korrel – Venhorst 94,4 98,5 93,6 96,3 92,0 95,1 12 569,9
* 2 Boersma, Sander SSV De Linge – Zetten 95,5 95,1 91,4 97,8 93,2 96,3 14 569,3
* 3 Ouwehand, Kees SV Op De Korrel – Bemmel 80,1 95,0 97,2 92,5 99,9 94,7 14 559,4

Luchtgeweer staand Heren B-klasse

* 1 Schiemann, Andreas ONBEKEND 99,9 103,0 101,8 97,9 100,5 99,8 34 602,9

Luchtgeweer staand Heren Hoofdklasse

* 1 Holthuijsen, Wesley SV De Grensstreek – Belfeld 103,3 102,2 104,3 103,1 102,7 103,3 45 618,9
* 2 ten Brink, Rik SV Doeltreffers – Landgraaf 100,9 100,0 97,9 102,6 101,9 100,0 31 603,3
* 3 Degen, Bram SSV De Linge – Zetten 98,6 101,0 97,1 101,6 103,4 101,2 29 602,9
4 Keuter, Derk ONBEKEND 101,4 99,9 101,6 99,7 101,0 97,8 27 601,4
5 Pietersma, D. SV Doeltreffers – Landgraaf 101,5 101,8 95,8 101,0 102,0 97,9 28 600,0

Luchtgeweer staand Junioren-B

* 1 Linssen, Joel SV De Grensstreek – Belfeld 96,6 92,9 99,9 97,9 11 387,3

Luchtgeweer staand Veteranen A-klasse

* 1 van As, J.A. SV Doeltreffers – Landgraaf 80,0 92,1 94,4 84,4 7 350,9
* 2 Willems, John SV De Leuker – Swalmen 85,5 82,3 80,2 88,3 2 336,3
* 3 Boumans, Chris SV Doeltreffers – Landgraaf 81,6 86,8 81,8 78,2 1 328,4

Luchtgeweer staand SH2 Algemeen

* 1 Bierling, Danker SV Doeltreffers – Landgraaf 102,2 99,8 100,6 100,3 21 402,9

Luchtpistool Dames Hoofdklasse

* 1 Hövelings, Larissa SV De Scherpschutters – Melick 94 82 82 84 82 84 8 508

Luchtpistool Dames Veteranen Hoofdklasse

* 1 van der Steijn, Jean Brabant Schietsport – Heeswijk Dinther 82 87 84 89 1 342

Luchtpistool Heren A-klasse

* 1 Schoenmakers, Gino SV De Leuker – Swalmen 88 92 87 83 78 86 5 514

Luchtpistool Heren B-klasse

* 1 Eurlings, Ed SV De Leuker – Swalmen 86 82 84 86 93 87 5 518

Luchtpistool Heren Hoofdklasse

* 1 Beurskens, Wilbert SV De Leuker – Swalmen 91 91 90 92 93 92 7 549
* 2 Hövelings, Con SV De Scherpschutters – Melick 89 93 90 93 93 89 12 547
* 3 Goffin, D. SV Big Bore 90 90 88 89 87 92 7 536
   4 Curfs, Yvo SV Big Bore 80 84 89 88 90 92 5 523
   5 Degen, Bram SSV De Linge – Zetten 89 83 80 87 81 90 4 510
   6 van Os, Roland SV De Leuker – Swalmen 63 54 38 71 55 68 1 349

Luchtpistool Junioren-A Heren

* 1 Dooremalen van, Armando SSV De Linge – Zetten 90 95 92 94 91 90 8 552

Luchtpistool Veteranen Hoofdklasse

* 1 Douwstra, D SV Doeltreffers – Landgraaf 89 88 93 82 2 352

Luchtpistool opgelegd Junioren-D junioren

* 1 Schoenmakers, REM SV De Leuker – Swalmen 73 57 71 76 0 277
* 2 Linssen, Jady SV De Grensstreek – Belfeld 75 67 56 70 2 268

Luchtpistool opgelegd Veteranen

* 1 Mol, Ger SV Doeltreffers – Landgraaf 95 92 94 93 7 374
* 2 Douwstra, D SV Doeltreffers – Landgraaf 93 93 92 92 8 370
* 3 v.d. Nieuwenhuijzen, Peter Brabant Schietsport – Heeswijk Dinther 92 93 92 89 6 366
  4 Helsloot, M SV Dongenloop 87 80 81 78 1 326

LG opgelegd individueel Veteranen A-Klasse

* 1 ten Brink Frijns, R. SV Doeltreffers – Landgraaf 99,4 100,3 101,8 102,6 21 404,1
* 2 Driessen, Cor SV De Leuker – Swalmen 96,7 95,9 99,9 100,3 15 392,8
* 3 Zelen, Wilmar SV De Leuker – Swalmen 95,3 99,8 97,9 96,0 12 389,0
   4 van Griensven, Frans SV De Korrel – Venhorst 98,9 93,2 95,1 98,4 12 385,6

LG opgelegd individueel Senioren Opgelegd

* 1 Verlooij, Miranda SV Op De Korrel – Bemmel 101,0 100,5 97,8 99,1 18 398,4
* 2 van Os, Jara SV De Leuker – Swalmen 100,4 97,3 94,5 94,6 10 386,8

LG opgelegd individueel Veteranen B-Klasse

* 1 van As, J.A. SV Doeltreffers – Landgraaf 98,6 102,0 99,0 102,8 22 402,4
* 2 Hellenbrand, PJM SV Doeltreffers – Landgraaf 98,9 100,8 95,8 100,3 16 395,8

LG opgelegd individueel Veteranen Hoofdklasse

* 1 Wouters, Jos SV Limburg – Ulestraten 104,4 104,5 105,1 104,1 35 418,1
* 2 van Ass, Jan SV De Grensstreek – Belfeld 103,3 104,5 104,1 104,5 33 416,4
* 3 Zeegers, Jack SV De Grensstreek – Belfeld 104,5 103,3 104,6 103,1 33 415,5
4 Degen van Mourik, Wilma SSV De Linge – Zetten 104,0 102,1 104,9 102,8 32 413,8
5 Pluijmers, Frans SV Doeltreffers – Landgraaf 102,4 102,9 103,5 104,5 29 413,3
6 Oegema, Jan Lemster SV – Lemmer 103,0 102,9 102,5 104,2 31 412,6
7 Degen, Jos SSV De Linge – Zetten 102,1 103,6 102,6 103,5 29 411,8
8 Ehlen, Paul SV Limburg – Ulestraten 103,3 97,7 102,1 104,4 29 407,5
9 Lamerigts, Jos SV De Leuker – Swalmen 99,1 99,2 101,9 101,7 17 401,9
10 Aelmans, Henk SV De Leuker – Swalmen 96,0 98,6 93,2 88,4 11 376,2