Eind Uitslagen open wedstrijd 2021
s.v. Op de Korrel – Bemmel

Persoonlijk

 Luchtgeweer staand Heren Hoofdklasse

1Holthuijsen, WesleySV de Grensstreek – Belfeld102,5101,6104,6103,9102,8103,3618,7 
2Smit, SeanSV de Eendracht – Haaksbergen102,9102,2102,5103,5103,7102,7617,5 
3Klomp, JasperSV Op de Korrel – Bemmel103,3101,5102,1103,4102,3101,7614,3 
4Groot Bramel, BennoSV Willem Tell – Hengelo101,7101,5102,4100,2103,0101,6610,4 
5Romeijn, TimSSV de Berkelschutters – Borculo101,299,4102,1102,5103,6100,5609,3 
6Woudenberg, EgbertSV de Valk – Elspeet99,4102,2102,6101,5101,1101,0607,8 
7Mulder, ChristiaanSV ons Genoegen – Deventer101,5101,4100,598,8102,5102,1606,8 
8Lancaster, ArjanSSV de Linge – Zetten99,9101,6102,6101,298,8102,3606,4 
9Nijenhuis, NickSV Strijdlust – Huissen101,9100,4100,298,197,8101,2599,6 
10Kokken, RolandSV Strijdlust – Huissen100,898,499,7101,599,097,7597,1 
11Dekker, JanSV de Korrel – Emmeloord100,999,6100,995,296,996,5590,0 
12Koetsier, DinandSV de Valk – Elspeet97,395,299,797,496,895,9582,3 
13Willemsens, JenteReflex EU94,593,896,292,798,698,2574,0 
14Keuper, JaccoSV Ulto Megchelen – Megchelen94,796,294,698,392,994,0570,7 
15Hoog Antink, MatthijsSV ‘T Gouden Oog – Harreveld81,887,785,484,689,989,4518,8 
16Kamphuis, Eelko MartijnASV Prins Hendrik – Amersfoort75,189,883,686,385,282,2502,2 

 Luchtgeweer staand Heren A-klasse

1Rietberg, ArjanSV ‘T Gouden Oog – Harreveld99,195,999,099,499,396,0588,7 
2Brinkman, ArnoSV Op de Korrel – Bemmel97,594,495,998,095,798,3579,8 
3Duijnhoven, Martien vanSV de Korrel – Landhorst97,092,896,593,597,293,4570,4 
4Dolle, Wim tenSSV de Berkelschutters – Borculo93,991,598,694,796,794,3569,7 
5Cornet, HermanSV Genemuiden – Genemuiden93,5100,498,291,394,490,2568,0 
6Claassen, NiekSV SIJS – Doetinchem95,196,995,793,389,592,7563,2 
7Kuster, IwanSV Ulto Megchelen – Megchelen96,394,292,791,591,694,8561,1 
8Hoedemaker, MikeSV SIJS – Doetinchem87,186,194,196,593,693,2550,6 
9Kemperman, RobertSV De Hoven – Zutphen91,489,188,396,191,494,2550,5 
10Keijzers, HaroldSV ’t Roosje – Langenboom91,488,293,595,092,987,5548,5 
11Ouwehand, KeesSV Op de Korrel – Bemmel91,992,095,890,177,787,8535,3 

 Luchtgeweer staand Heren B-klasse

1Dijkgraaf, WilliamSV de Valk – Elspeet81,485,187,988,692,089,1524,1 
2Weijts, PerrySV L.S.V.B. – Liempde88,784,488,990,478,991,2522,5 
3Brullemans, HansSV L.S.V.B. – Liempde81,884,978,187,779,375,2487,0 

 Luchtgeweer staand Dames Hoofdklasse

1Lefering, LauraSSV de Linge – Zetten101,9103,8103,7102,7103,7104,0619,8 
2Dekker, SharonSSV de Berkelschutters – Borculo103,3102,4103,2102,3101,3102,3614,8 
3Kemperman, JuliaSV De Hoven – Zutphen100,799,599,4100,5101,1102,0603,2 
4Lancaster, MarlouSSV de Linge – Zetten100,4101,798,4100,8101,997,0600,2 
5Stieber, KellySV S.D.V.V. – Almelo94,2101,598,598,597,199,2589,0 
6Dinteren, Ine vanSV de Korrel – Landhorst78,689,677,185,787,083,9501,9 

 Luchtgeweer staand Dames A-klasse

1Vries, Demelza deSV Alphen – Alphen aan de rijn99,699,5100,298,897,098,5593,6 
2As, Erica vanSV Doeltreffers – Landgraaf96,991,299,599,092,093,5572,1 
3Zoetekouw-de Ruiter, ConnieSV Op de Korrel – Bemmel88,880,177,782,886,785,8501,9 

 Luchtgeweer staand Vrije klasse

1Visch, JorgSt. Sebastianus – Gendt77,972,872,775,2  298,6 
2Visch, JoeriSt. Sebastianus – Gendt51,859,360,048,5  219,6 

 Luchtgeweer staand Veteranen Hoofdklasse

1Eert, Gerrie vanSV de Korrel – Landhorst98,999,299,499,7  397,2 
2Rensen, RichèlSV Op de Korrel – Bemmel97,798,4102,196,8  395,0 
3Smeets, DannySV de Grensstreek – Belfeld96,994,1100,895,9  387,7 
4Mijnen, TheoSV St. Hubertus – Breedenbroek95,292,397,398,2  383,0 
5Hogema, JeroenASV Prins Hendrik – Amersfoort95,998,496,891,7  382,8 
6Woudenberg-Warman, Marco vanSV Op de Korrel – Bemmel92,994,497,097,4  381,7 
7Jansen, JohnSV Strijdlust – Huissen95,596,097,092,0  380,5 
8Bleumink, BennieSSV de Berkelschutters – Borculo94,497,891,794,5  378,4 
9Uden, Jos vanBrabant Schietsport – Nistelrode93,794,494,091,8  373,9 
10Jaegermann, WalterSSV Schaarsbergen – Arnhem-Schaarsbergen91,188,392,394,0  365,7 
11Harmsen, JohnSV het Trefpunt – Poortugaal88,085,687,488,9  349,9 

 Luchtgeweer staand Veteranen A-klasse

1Somberg, Gerrit-JanHoogeveensche SV – Hoogeveen90,289,595,694,7  370,0 
2As, Jos vanSV Doeltreffers – Landgraaf87,587,987,593,5  356,4 
3Kleyn, Hennie deSV Doelbewust – Uden86,688,188,791,4  354,8 
4Blewitt, PeteSV Willem Tell – Hengelo91,986,689,784,4  352,6 
5Kusters, TonBrabant Schietsport – Nistelrode84,295,081,577,8  338,5 
6Willems, JohnSV de Leuker – Swalmen77,076,285,780,3  319,2 

 Luchtgeweer staand Junioren A Heren

1Hoedemaker, NielsSV SIJS – Doetinchem100,4101,0101,297,5100,4100,7601,2 
2Strik, PepijnSV Hedilo – Heeswijk-Dinther99,198,098,197,8100,3100,7594,0 
3Dolle, Sven tenSSV de Berkelschutters – Borculo92,897,694,095,394,592,4566,6 
4Hoedemaker, JeroenSV SIJS – Doetinchem95,093,593,694,394,093,8564,2 
5Hendriks, DelanoSV de Grensstreek – Belfeld91,692,696,294,394,092,9561,6 
6Jansen, SanderSV Willem Tell – Hengelo87,891,088,189,791,085,3532,9 
7Mennes, DylanoSV ons Genoegen – Deventer90,085,692,289,481,891,2530,2 

 Luchtgeweer staand Junioren A Dames

1Holthuijsen, DemiSV de Grensstreek – Belfeld103,899,298,398,4100,097,3597,0 
2Haas, ElianneSV Op de Korrel – Bemmel99,793,997,795,996,695,5579,3 
3Visscher, KimberlySV Genemuiden – Genemuiden95,298,392,996,697,098,6578,6 
4Lous, TamaraSV O.K.K. – Wateringen95,196,697,195,295,996,9576,8 
5Delft, Iris vanSV Robin Hood – Woerden97,693,495,796,192,993,4569,1 
6Wolters, SaschaSV Op de Korrel – Bemmel94,084,891,783,792,790,9537,8 

 Luchtgeweer staand Junioren B Heren

1Linssen, JoëlSV de Grensstreek – Belfeld94,693,690,997,5  376,6 
2Winterswijk, JulianSV het Trefpunt – Poortugaal90,495,588,792,0  366,6 
3Prenger, SanderSV Strijdlust – Huissen81,487,172,592,4  333,4 
4Wolters, NickSV Op de Korrel – Bemmel70,775,572,361,1  279,6 
5Zoetekouw, MikeSV Op de Korrel – Bemmel62,869,676,455,4  264,2 
6Vries, Gido deSV Op de Korrel – Bemmel61,255,466,571,8  254,9 

 Luchtgeweer staand Junioren B Dames

1Strik, TessaBrabant Schietsport – Nistelrode98,7102,9100,7101,3  403,6 
2Dolle, Nynke tenSSV de Berkelschutters – Borculo100,9100,999,0101,3  402,1 

 Luchtgeweer visueel gehandicapten SH3 Senioren

1Schuurmans, PatrickSV Hedilo – Heeswijk-Dinther97,299,399,3100,4100,8100,2597,2 

 Luchtgeweer opgelegd Senioren

1Valentijn, RaoulSV Op de Korrel – Bemmel103,6106,8104,9105,1  420,4 
2Ooijen, Brian vanSV Op de Korrel – Bemmel103,6102,7101,5103,1  410,9 
3Heus, Folkert deSV Strijdlust – Huissen101,6101,1101,8105,0  409,5 
4Haas-Bouma, AlexandraSV Op de Korrel – Bemmel101,2102,2103,5101,6  408,5 
5Williams, AmaraSC Prins Alexander – Varsseveld100,8100,9102,4102,9  407,0 
6Verlooij, MirandaSV de Rustige Schutters – Berlicum102,3102,5100,999,1  404,8 
7Pols, RianSV Op de Korrel – Bemmel100,2103,698,9100,2  402,9 
8Clercx, LilianSV de Grensstreek – Belfeld101,398,699,5101,0  400,4 
9Cornet-Dorgelo, JeanetSV Genemuiden – Genemuiden99,2102,599,599,2  400,4 
10Kuster, YvonneSV Op de Korrel – Bemmel97,5101,4101,399,6  399,8 
11Nijenbrink, TygoSV Hedilo – Heeswijk-Dinther97,599,398,696,0  391,4 
12Elbers, MärySV Doelbewust – Uden95,395,494,497,2  382,3 

 Luchtgeweer opgelegd Veteranen Hoofdklasse

1Huibers, BenSV Op de Korrel – Bemmel104,5102,5104,3105,7  417,0 
2Huibers, JohanSV Op de Korrel – Bemmel104,7104,0103,4104,8  416,9 
3Zeegers, JackSV de Grensstreek – Belfeld104,1104,7102,6104,9  416,3 
4Korten, JanSV SIJS – Doetinchem104,4102,3105,2104,0  415,9 
5Wouters, JosSV Limburg – Ulestraten102,6103,7106,4102,9  415,6 
6Ass, Jan vanSV de Grensstreek – Belfeld104,1101,9104,2105,1  415,3 
7Memelink, HerbertSV Willem Tell – Hengelo101,7105,8103,8103,5  414,8 
8Brussel, Jan vanSV de Kampioen – Utrecht103,1104,3102,7103,9  414,0 
9Hendriks, JoopSV Op de Korrel – Bemmel103,1103,6102,9103,3  412,9 
10Ehlen, PaulSV Limburg – Ulestraten102,0102,4104,5103,6  412,5 
11Krämer, GerardSV Ulto Megchelen – Megchelen101,7103,6102,4104,0  411,7 
12Somberg, Gerrit-JanHoogeveensche SV – Hoogeveen103,3102,8101,7103,4  411,2 
13Oegema, JanLemster Schietvereniging – Lemmer102,5102,3102,1104,1  411,0 
14Boer, Chris deSV de Grensstreek – Belfeld101,9102,1103,4103,1  410,5 
15Keller, HeiniASV Prins Hendrik – Amersfoort103,7101,7101,0102,8  409,2 
16Stoffels, WimSV Op de Korrel – Bemmel103,2100,8101,8103,2  409,0 
17Hag, Hans tenSV Willem Tell – Hengelo101,3103,1102,2102,1  408,7 
18Driel, Carel vanSV Diana – Dordrecht102,2101,3101,2103,6  408,3 
19Vlasblom, RonSV Op de Korrel – Bemmel100,6101,1104,0102,5  408,2 
20Dekkers, HansSV Ulto Megchelen – Megchelen102,1102,2102,7100,6  407,6 
21Leijser, AlbertSV Strijdlust – Huissen100,198,7102,1102,9  403,8 
22Boschman, AlbertSV Oostendorp – Oostendorp100,299,9100,8102,4  403,3 
23Bronswijk, Hans vanSV Op de Korrel – Bemmel101,0101,8101,598,9  403,2 
24Janssen, GerrieSt. Sebastianus – Gendt103,299,997,694,7  395,4 
25Helsloot, BoSV Dongeloop – Dongen94,591,091,887,1  364,4 
26Wit, Marij deScope-shooting88,488,079,783,3  339,4 

 Luchtgeweer opgelegd Veteranen A-klasse

1Graven, HenkSV Op de Korrel – Bemmel104,8103,5104,1101,8  414,2 
2Lamerigts, JosSV de Grensstreek – Belfeld97,7100,4105,4103,9  407,4 
3Marwijk, Hans, vanSV Op de Korrel – Bemmel100,999,8102,2104,2  407,1 
4Splitthoff, PaulSV St. Hubertus – Breedenbroek100,9102,2102,6100,9  406,6 
5Aalten, Jan vanSV Strijdlust – Huissen100,1103,5100,4102,1  406,1 
6Hooge, Leen deSV het Trefpunt – Poortugaal102,3101,5101,5100,8  406,1 
7Stens, AlphonsSV Op de Korrel – Bemmel103,3100,999,1101,4  404,7 
8Volmeijer, JanSV Op de Korrel – Bemmel102,4100,0101,197,8  401,3 
9Martens, TheoSV Strijdlust – Huissen102,299,2100,698,5  400,5 
10Brouwers, JaccquesSV de Leuker – Swalmen97,798,498,6103,0  397,7 
11Ingen, Ap vanSV Op de Korrel – Bemmel95,7100,5101,0100,4  397,6 
12Polman, JanSV Op de Korrel – Bemmel98,297,496,193,8  385,5 

 Luchtgeweer opgelegd Veteranen B-klasse

1Hendriks, TheoSV Strijdlust – Huissen104,199,5101,9101,9  407,4 
2Carabain, AgnesSV Op de Korrel – Bemmel98,598,0100,6103,1  400,2 
3Doornink, GerritSV Ulto Megchelen – Megchelen100,399,198,399,1  396,8 
4Roest, Dik vanSV Ulto Megchelen – Megchelen98,797,1101,798,4  395,9 
5Driessen, CorSV de Leuker – Swalmen100,195,7100,799,0  395,5 
6Brands, AdrieSV Hedilo – Heeswijk-Dinther96,499,198,398,2  392,0 
7Opsteegh, SjaakSV Diana – Dordrecht92,795,998,099,0  385,6 
8Muller, MennoSV Op de Korrel – Bemmel93,794,395,7100,5  384,2 
9Mesritz, EduardSSV Schaarsbergen – Arnhem-Schaarsbergen93,994,596,593,5  378,4 

 Luchtgeweer opgelegd Junioren C

1Keijzers, NicolSV ’t Roosje – Langenboom105,4101,6102,9102,7  412,6 
2Valentijn, KenjiSV Op de Korrel – Bemmel101,399,7101,0102,7  404,7 
3Damen, ThomasSV Op de Korrel – Bemmel95,6100,4102,195,9  394,0 
4Claassen, PepijnSV SIJS – Doetinchem99,797,193,9100,2  390,9 
5Mooiman, DaanSV De Hoven – Zutphen97,095,797,893,5  384,0 
6Gerrits, LoesSV Doelbewust – Uden87,587,791,894,3  361,3 
7Linde, Merijn teSV De Hoven – Zutphen81,788,490,880,7  341,6 

 Luchtgeweer opgelegd Junioren D

1Seegers, RobbertSV Hedilo – Heeswijk-Dinther99,8102,3101,6105,5  409,2 
2Zomers, JesseSV Hedilo – Heeswijk-Dinther100,5102,998,799,8  401,9 
3Strik, RafBrabant Schietsport – Nistelrode96,594,295,796,9  383,3 
4Keuper, ThomasSV Ulto Megchelen – Megchelen92,493,493,795,4  374,9 
5Vries, Jens deSV Op de Korrel – Bemmel82,691,486,493,0  353,4 

 Luchtgeweer opgelegd visueel geh. SH3 Gemengd

1Kuster, JohnSV Op de Korrel – Bemmel105,3103,8104,5104,4  418,0 
2Boekhoudt, MilanSV Op de Korrel – Bemmel103,2103,4104,1103,7  414,4 

 Kruisboog traditioneel Ere

1Duis, EllieSt. Martinus-Dichteren – Dichteren9999    (10)198 

 Kruisboog traditioneel A-klasse

1Wolters, BartSV Op de Korrel – Bemmel9897    (7)195 
2Kuster, YvonneSV Op de Korrel – Bemmel9493    (1)187 

 Kruisboog traditioneel B-klasse

1Wolters, SaschaSV Op de Korrel – Bemmel9899    (7)197 
2Parsons, CarolineSt. Martinus-Dichteren – Dichteren9599    (4)194 
3Akkermans, MichaelK.V. Sherwood – Oss8995    (3)184 

 Kruisboog traditioneel C+D-klasse

1Ebbers, GerritGilde Remigius – Duiven9397    (4)190 
2Ebbers-Mulders, AlettaGilde Remigius – Duiven9095    (3)185 
3Gidding, RonaldGilde Remigius – Duiven8696    (4)182 
4Eikelboom, JanGilde Remigius – Duiven8890    (1)178 

 Kruisboog traditioneel opgelegd Algemeen

1Akkermans, FrankK.V. Sherwood – Oss100100    (10)200 
2Polman, JanSV Op de Korrel – Bemmel9898    (5)196 

 Kruisboog traditioneel zonder diopter Algemeen

1Wolters, BartSV Op de Korrel – Bemmel9797    (7)194 

 Luchtpistool Heren Hoofdklasse

1Linders, BobSV S.D.V.V. – Almelo959495939597(14)569 
2Brink, JanSSV Schaarsbergen – Arnhem-Schaarsbergen909691959394(9)559 
3Josefina, EgonSV Postschutters ’63 – Rotterdam909492929194(9)553 
4Ingen, Ben, vanSV de Korrel – Druten909093919690(7)550 
5Boerman, HenriSV Willem Tell – Hengelo909391909192(4)547 
6Rensing, GuidoSV Mercurius ’75 – Rekken849290939394(11)546 
7Beurskens, WilbertSV de Leuker – Swalmen899294909188(10)544 
8Gerrits, MarcoSV Doelbewust – Uden928793868993(9)540 
9Bokkers, RamonSV ‘T Gouden Oog – Harreveld879188878787(3)527 
10Visser, BertSV Tubantia – Rijssen848986919285(2)527 
11Vries, Gerico deSV Op de Korrel – Bemmel918889878584(3)524 
12Brink, EvertSSV Schaarsbergen – Arnhem-Schaarsbergen889490868480(4)522 
13Alferink, SvenSV ons Genoegen – Deventer858685868789(3)518 
14Schotsman, MarkSV Willem Tell – Hengelo798482818487(3)497 
15Krikke, MarcSV Robin Hood – Woerden818382838283(2)494 
16Coenraads, SandySV de Vrijheid – Heiloo707267727570(0)426 

 Luchtpistool Heren A-klasse

1Draaijer, Marc-PhillipSV De Hoven – Zutphen939386948995(8)550 
2Vlasblom, NickSV Op de Korrel – Bemmel848894928493(8)535 
3Wolters, BartSV Op de Korrel – Bemmel878381838781(3)502 
4Eurlings, EdSV de Leuker – Swalmen798884838779(1)500 

 Luchtpistool Heren B-klasse

1Dijk, Rino vanSV Prins Hendrik – Veenendaal848686918583(5)515 
2Cornet, AlexSV Genemuiden – Genemuiden858680908384(5)508 
3Zoetekouw, ArieSV Op de Korrel – Bemmel716970757469(3)428 

 Luchtpistool Dames Hoofdklasse

1Radersma, SaskiaKSV Oranje Nassau – ‘s-Gravenhage959192959594(13)562 
2Kaathoven, Yvonne vanSV L.S.V.B. – Liempde858585758981(5)500 
3Delft, Silvia vanSV Robin Hood – Woerden848176857481(3)481 
4Belgin, GucluSV de Leuker – Swalmen595457536765(1)355 

 Luchtpistool Dames A-klasse

1Mulder – Burink, JessicaSV ons Genoegen – Deventer797874778175(4)464 
2Bouwmeister, DebbySV Op de Korrel – Bemmel817777758071(2)461 
3Williams, AmaraSC Prins Alexander – Varsseveld586773676378(1)406 

 Luchtpistool Veteranen Heren Hoofdklasse

1Streng, FrankSV Op de Korrel – Bemmel90958893  (9)366 
2Breusers, JanKSVR – Rotterdam95908889  (8)362 
3Heertje, DonaldKSV Oranje Nassau – ‘s-Gravenhage92899089  (4)360 
4Besteman, CeesSV de Eendracht – Haaksbergen88919188  (4)358 
5Mastenbroek, GerardKSVR – Rotterdam93869284  (3)355 
6Salverda, BertKSVR – Rotterdam87848990  (3)350 
7Klein Gebbink, JohanSV de Korrel – Druten88868383  (3)340 
8Radersma, HenkKSV Oranje Nassau – ‘s-Gravenhage84838483  (3)334 
9Oosthof, JeroenSV ons Genoegen – Deventer85848281  (0)332 
10Kok, JohnSSV Het Markiezaat – Bergen op Zoom77887886  (2)329 
11Pardoel, TonSV Op de Korrel – Bemmel78818384  (6)326 

 Luchtpistool Veteranen Heren A-klasse

1Broer, RuudSV L.S.V.B. – Liempde68758377  (2)303 
2Belt, Jaap van deHoogeveensche SV – Hoogeveen67757678  (2)296 
3Pardoel, GerySV Doelen – Oude water70717667  (0)284 
4Pfeifer, VictorSV het Trefpunt – Poortugaal64637672  (0)275 
5Pfeifer, Jean PaulSV het Trefpunt – Poortugaal59706358  (0)250 

 Luchtpistool Veteranen Dames

1Brink-Hidding, PetraSSV Schaarsbergen – Arnhem-Schaarsbergen80788282  (0)322 

 Luchtpistool Junioren A Heren

1Siebelink, YannickSV SIJS – Doetinchem898991868990(9)534 
2Linde, Thian van derSV Genemuiden – Genemuiden837984848281(0)493 

 Luchtpistool opgelegd Veteranen Hoofdklasse

1Janssen, KoosSV Strijdlust – Huissen98979997  (20)391 
2Graaf, Chris deSV Strijdlust – Huissen95999698  (12)388 
3Sterling, WillemSV ons Genoegen – Deventer96959498  (17)383 
4Mandemakers, JohanSV Op de Korrel – Bemmel96949696  (15)382 
5Heertje, DonaldKSV Oranje Nassau – ‘s-Gravenhage93969893  (10)380 
6Oegema, PeterLemster Schietvereniging – Lemmer92959994  (8)380 
7Oosthof, JeroenSV ons Genoegen – Deventer94949393  (4)374 
8Nieuwenhuijzen, Peter van denBrabant Schietsport – Nistelrode96889693  (7)373 
9Kaal, RonnySV Vrijheid – Oosterbeek93969192  (10)372 
10Keller, HeiniASV Prins Hendrik – Amersfoort91919392  (3)367 
11Steijn, Jean van derBrabant Schietsport – Nistelrode89909196  (7)366 
12Kooij, HansSV Op de Korrel – Bemmel86949491  (7)365 
13Doensen, JanSV ’t Roosje – Langenboom90918792  (6)360 
14Elbrecht, LeoSV Vrijheid – Oosterbeek88889391  (3)360 
15Wit, Marij deScope-shooting78858588  (3)336 

 Luchtpistool opgelegd Veteranen A-klasse

1Helsloot, BoSV Dongeloop – Dongen86848386  (1)339 

 Luchtpistool opgelegd Junioren C + D

1Winterswijk, SvenSV het Trefpunt – Poortugaal86859278  (5)341 
2Linssen, JadySV de Grensstreek – Belfeld71666649  (1)252 

 Klein kaliber pistool 10m Algemeen

1Streng, FrankSV Op de Korrel – Bemmel92929290  (4)366 
2Josefina, EgonSV Prinses Juliana – Sliedrecht89929490  (8)365 
3Breusers, JanKSVR – Rotterdam88939084  (4)355 
4Salverda, BertKSVR – Rotterdam93848591  (6)353 
5Stolk, T.KSVR – Rotterdam86878389  (3)345 
6Melick, Eric vanSV de Scherpschutters – Melick86898486  (3)345 
7Kremers, LucasSV Helmond82808890  (3)340 
8Mastenbroek, GerardKSVR – Rotterdam83887989  (2)339 
9Pardoel, TonSV Op de Korrel – Bemmel85798588  (2)337 
10Gerrits, MarcoSV Doelbewust – Uden86718878  (0)323 
11Pardoel, GerySV Doelen – Oude water75718077  (1)303 
12Nieuwenhuijzen, Peter van denBrabant Schietsport – Nistelrode67727682  (1)297 
13Wolters, BartSV Op de Korrel – Bemmel68737574  (2)290 
14Steijn, Jean van derBrabant Schietsport – Nistelrode68807465  (1)287 
15Filon, JeffreySV Op de Korrel – Bemmel70767066  (1)282 

sv Op de Korrel – Bemmel