AK LIMBURG GEANNULEERD

VAN

          15 JANUARI T/M 22 JANUARI 2021

          Inschrijven via: www.baanplanner.eu

GEANNULEERD

Beste schutters,

Door de nieuwe corona maatregelen zien wij ons genoodzaakt om het AK Limburg, dat plaats zou vinden van 15 t/m 22 januari 2021, af te lasten. Aangezien binnensporten op dit moment niet zijn toegestaan en wij niet weten hoe de regelgeving vanaf 19 januari hierover zal zijn is binnen ons bestuur overleg geweest en hebben wij besloten om het AK niet door te laten gaan.

Wij hopen dat jullie begrip hebben voor onze keuze en wensen via deze weg iedereen fijne feestdagen en een goede gezondheid voor 2021.

Met vriendelijke groeten,

Bestuur en wedstrijdleiding Lucht

SV De Leuker, Swalmen

Plaats een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.